Home

Philadelphia Muskulös Offentliggörande rölakan täcke stockholms auktionsverk Olycka Redan avskaffas

Täcke, rölakan, ca 180,5-182 x 108-113,5 cm, Skåne 1834. Gärds/Villands  härad. - Bukowskis

TÄCKE, rölakan, ca 197 x 117,5 cm, Skåne 1810, sannolikt Gärds eller  Villands härad. - Bukowskis

Konstverk på golvet - Senioren

Matta, rölakan, 1960-tal - Stockholms Auktionsverk

MARIANNE RICHTER. "Rosita", rug, rölakan flatweave, AB Märta  Måås-Fjetterström, designed 1959, 236x161 cm. Carpets & Textiles - Carpets  - Auctionet

Matta, Sverige 1950-tal, rölakan - Stockholms Auktionsverk

Rölakan Margareta Lundahl - Stockholms Auktionsverk

Täcke del av Skåne röllakan - Stockholms Auktionsverk

Matta, Röllakan, Ida Rydelius, Märkt IR, 145x207 cm. Metropol - Auktioner i  Stockholm och på nätauktion med konst och inredning -

Rölakan - Stockholms Auktionsverk

TÄCKE, 1800-talets andra hälft, Skåne, rölakan, 2 sammanfogade våder,  polykromt mönstrad av bl a parställda figurer och viggmönster. Allmoge -  Övrigt - Auctionet

Matta, rölakan, Sverige 1950-60-tal - Stockholms Auktionsverk

Matta rölakan - Stockholms Auktionsverk

TÄCKE, rölakan, Skåne, 1800-talets början. Allmoge - Övrigt - Auctionet

Rugs for Everyone: Ingegerd Silow Part 2

Agda Österberg, matta, rölakan - Stockholms Auktionsverk

Mattor & Textil på Stockholms Auktionsverk Fine Art - Auctionet

TÄCKE, rölakan, ca 183 x 134,5 cm, Skåne 1853, sannolikt Färs härad. -  Bukowskis

Täcke och textil 1900-tal - Stockholms Auktionsverk