Leksaker, 2 st ledade träfigurer 1950-tal, en Brio Kalle Anka (med ett kortare ben) och en lång mörk man med stubbat hår, höjd 34 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på
Se produkter som liknar PARTI MED ÄLDRE LEKSAKER - TE.. på Tradera (621067184)
LEKSAKER, BRIO | Auktion kanonauktioner.se
LEKSAKER, Brio, 1950/60-tal
Leksaker, Brio, 12 delar. Längd: 2-28 cm. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst och inredning - 7119
Se produkter som liknar Brio?? - Äldre Buss Trä med U.. på Tradera (620567252)
Leksak, elefant, Brio, röd med fyra hjul, längd ca 16 cm, märkt: ”LEKSAK FRÅN BRIO - HÅLLBAR SOM TIO MADE IN SWEDEN”. Metropol - Auktioner i Stockholm och på nätauktion med konst
Leksaker Baby, böcker, skrallra, mobil, klossar.. | Köp på Tradera (623178244)
LEKSAKER, 4 stycken, trä och plast, Brio samt Luck leksaker, Sverige, 1900-talets mitt. - Bukowskis